ODISapka - nová mobilní aplikace pro cestování v ODIS!

Od 1.7.2020 spouštíme ODISapku – mobilní aplikaci pro cestování v Integrovaném dopravním systému Moravskoslezského kraje ODIS. ODISapka Vám umožní zobrazit odjezdy ze zastávek, vyhledat spojení v rámci celého Moravskoslezského kraje a systému ODIS (autobusy, vlaky, MHD) a zároveň zakoupit jízdenky za výhodné ceny: stejné, jako při platbě čipovou kartou ODISka.

Zakoupenou jízdenku předložíte ke kontrole řidiči, průvodčímu nebo pracovníku přepravní kontroly ve formě elektronické jízdenky zobrazené v mobilní telefonu.

Jízdenky ODISapky lze v tuto chvíli využít ve všech spojích ODIS, s výjimkou MHD Opava, MHD Havířov, MHD Frýdek-Místek, MHD Karviná a MHD Český Těšín.

Mobilní aplikace ODISapka je nyní ve fázi beta testování. Pokud máte zájem si ODISapku vyzkoušet a zapojit se do testování, zaregistrujte se, prosím, na stránkách www.odisapka.cz. V průběhu 2 následujících pracovních dnů Vám zašleme odkaz ke stažení aplikace. Jízdenky zakoupené v rámci testování samozřejmě můžete plnohodnotně využít v dopravních prostředcích systému ODIS v souladu s Tarifem ODIS.

Budeme rádi za Vaše podněty a připomínky, které nám k aplikaci ODISapka zašlete.